Kaş Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kaş Devlet Hastanesi, Antalya ilimizin Kaş ilçesinde bulunan Kaş Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kalkan Yolu Üzeri Gökseki Mevkii No:37 adresinde bulunan Kaş Devlet Hastanesi kurumuna 0 (242) 836-1185 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kaş Devlet Hastanesi Hakkında

2015 senesinde açılışı yapılan Kaş Devlet Hastanesi, 15300 m2 arazi üzerine kurulmuştur. Akdeniz’in en şirin turizm beldesi olan Kaş’a hizmetlerini en iyi biçimde sürdürmeye çalışmaktadır. Hastanemiz köylerle birlikte ortalama 55120 nüfusa hizmet vermektedir. Ayrıca bu sayı yaz aylarında daha da artmaktadır.

Kaş Devlet Hastanesi Bölümleri

Kaş Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kaş Devlet Hastanesi, Antalya ili Kaş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaş Devlet Hastanesi Doktorları

Kaş Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kaş Devlet Hastanesi İletişim

Kaş Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (242) 836-1185

Kaş Devlet Hastanesi Adresi

Kaş Devlet Hastanesi Adresi:  Kalkan Yolu Üzeri Gökseki Mevkii No:37

Kaş Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kaş Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://kasdh.saglik.gov.tr/

Kaş Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Kaş Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku