Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi, Kocaeli ilimizin Kandıra ilçesinde bulunan Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Orhan Mah. Kabaağaç Cad. No:54 adresinde bulunan Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi kurumuna 0 (262) 551-3038 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1949 senesinde sağlık merkezi olarak hizmete açılmıştır. Yaklaşık 1 yıl sonra Verem Savaşı Dispanseri olarak hizmet vermeye başlamış, 1964 senesinde da Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür. 1991 senesinde ek bina yapılmış, halen Hastane olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

2014 senesinde Kabaağaç Caddesi üzerindeki yeni binasına taşınan sağlık eski bakanı Kazım Dinç’in adının verildiği Kandıra Devlet Hastanesi 54 yataklı, 3 kattan oluşmakta ve 10 bin metrekare alan üzerinde hizmet vermektedir.

Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi Bölümleri

Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi, Kocaeli ili Kandıra ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Dentistanbul Diş Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi Doktorları

Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (262) 551-3038

Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi Adresi

Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi Adresi:  Orhan Mah. Kabaağaç Cad. No:54

Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://kandiradh.saglik.gov.tr/

Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku