Kepez Devlet Hasatenesi Telefon Numarası ve Adresi

Kepez Devlet Hasatenesi, Antalya ilimizin Kepez ilçesinde bulunan Kepez Devlet Hasatenesi ile ilgili detaylar. Hüsnü Karakaş Mah Güneş Cad No:124/1 adresinde bulunan Kepez Devlet Hasatenesi kurumuna 0 (242) 339-1100 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kepez Devlet Hastanesi Hakkında

Kepez’in Sütçüler bölgesinde faaliyet gösteren 400 yataklı Kepez Devlet Hastanesi akıllı ve modern hastane binası ile bölge halkına hizmet sağlamaktadır.

3 ana bloktan oluşan Kepez Devlet Hastanesi 49 bin 265 metrekare arsa üzerine 54 bin 335 metrekare kapalı alana sahiptir. Kepez Devlet Hastanesinde 13 ameliyat masası ve 36 acil müşahede yatağı bulunmaktadır. Tam teşekküllü bir hastanede olması gereken acil kısmı, poliklinikler, hasta yatak blokları, ameliyathaneler, yoğun bakım birimleri, laboratuvarlar, teşhis üniteleri, yemekhane vb. tüm fonksiyonları içermektedir. Ayrıca konferans ve toplantı salonları, kafeteryalar gibi yardımcı fonksiyonlarda düşünülmüştür.

Kepez Devlet Hastanesi Bölümleri

Kepez Devlet Hasatenesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kepez Devlet Hasatenesi, Antalya ili Kepez ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kepez Devlet Hastanesi Doktorları

Kepez Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kepez Devlet Hastanesi İletişim

Kepez Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (242) 339-1100

Kepez Devlet Hasatenesi Adresi

Kepez Devlet Hasatenesi Adresi:  Hüsnü Karakaş Mah Güneş Cad No:124/1

Kepez Devlet Hasatenesi Web Sitesi

Kepez Devlet Hasatenesi Web Sitesi: https://kepezdh.saglik.gov.tr/

Kepez Devlet Hasatenesi Yol Tarifi

Kepez Devlet Hasatenesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku