Kırklareli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kırklareli Devlet Hastanesi, Kırklareli ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Kırklareli Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yayla Mahallesi Çamlık Caddesi No:49 adresinde bulunan Kırklareli Devlet Hastanesi kurumuna 0 (288) 214-1043 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kırklareli Devlet Hastanesi Hakkında

Kırklareli Devlet Hastanesi 250 yataklı veotel konforundaki modern binasında hizmet vermektedir. Hastane 63.490 m2 açık alan ve 45.905 m2 kapalı alandan bir araya gelmektedir. 10 ameliyathane 3 ayrı yoğun bakım odası bulunan hastanede süit, tek kişilik ve iki kişilik odaları da dahil, tüm odalarında banyosu ve tuvaleti ile hastalarına hizmet vermektedir.

Misyonumuz, tüm bireylerin yaşam kalitelerini artırmaya yönelik etik ilkelere uygun, hasta haklarına saygılı, gelişmiş teknolojiyi takip eden bütüncül sağlık hizmeti sunmaktır.

Kırklareli Devlet Hastanesi Bölümleri

Kırklareli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kırklareli Devlet Hastanesi, Kırklareli şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Saruhanlı Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kırklareli Devlet Hastanesi Doktorları

Kırklareli Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kırklareli Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kırklareli Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (288) 214-1043

Kırklareli Devlet Hastanesi Adresi

Kırklareli Devlet Hastanesi Adresi:  Yayla Mahallesi Çamlık Caddesi No:49

Kırklareli Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kırklareli Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://kirklarelieah.saglik.gov.tr/

Kırklareli Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku