Kocaeli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kocaeli Devlet Hastanesi, Kocaeli ilimizin İzmit ilçesinde bulunan Kocaeli Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Turan Güneş Cad. Cedit. Mah. adresinde bulunan Kocaeli Devlet Hastanesi kurumuna 0 (262) 309-2000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Devlet Hastanesi Hakkında

Kocaeli Devlet Hastanesi 100’ünden fazla hekim ve toplamda 1000 civarında çalışanı ile merkezde 7 blok, 3 semt polikliniği, 21000 metrekare arsa, 33000 metrekare kapalı alanda sağlık hizmeti vermektedir. Yıllık ortalama 650000 hastamıza poliklinik hizmeti verilmekte, 14000 hasta yatırılarak tedavi edilmekte, 12000 hasta ameliyat edilmektedir.

3 ayrı binada toplam 7 odalı ameliyathane, 1 adet 10 yataklı genel yoğun bakım, 1 adet 8 yataklı koroner yoğun bakım mevcuttur. 75 yataklı onkoloji ünitesi, radyotreapi ve kemoterapi ünitesi, Tomoterapi, Cobalt 60, CT simulator, nükleer tıp ünitesi, BT, MR, renkli Doppler birimleri başlıca mühim ünitelerimizdendir. Onkoloji ünitemiz bölgesel düzeyde ciddi hizmetlere imza atmaktadır.

2006 senesinden beri telefonla, online randevu ve online tahlil sonuçları hizmeti verilmekte, hastanemizde ve birimlerinde çekilen röntgen, BT, MR gibi tetkikler digital ortamda çekilmekte, depolanmakta ve PACS sistemi aracılığıyla tüm bilgisayarlardan görülebilmektedir. Özürlü sağlık kurulu için de online randevu sistemi çalışmakta olup, diğer nedenlerle yapılan tüm sağlık kurulu başvuruları aynı gün için kabul edilmektedir.

Evde Sağlık Hizmetleri kapsamı içinde bölgemizdeki bize kayıtlı evde bakım hastaları sağlık personelimiz aracılığıyla muayene edilmekte, pansumanları gerekiyorsa ufak cerrahi işlemleri, tetkikleri yapılmakta, reçeteleri yazılmakta, sağlık kurul raporları çıkarılmakta, bu tür hastaların ev ile hastane içinde gerekli nakil işlemleri dahil sözkonusu tüm hizmetler tarafımızdan herhangi bir ücret talep etmeden gerçekleştirilmektedir.

  Özel Ateştuğla Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Kurumumuzda KETEM, sigara bırakma polikliniği, EMG, Diabet polikliniği bulunmaktadır.

Kocaeli Devlet Hastanesi tüm personeli ile sağlıktaki hizmet çıtasını daima daha yükseklere taşımaya çalışmaktadır.

Kocaeli Devlet Hastanesi Bölümleri

Kocaeli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kocaeli Devlet Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kocaeli Devlet Hastanesi Doktorları

Kocaeli Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kocaeli Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kocaeli Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (262) 309-2000

Kocaeli Devlet Hastanesi Adresi

Kocaeli Devlet Hastanesi Adresi:  Turan Güneş Cad. Cedit. Mah.

Kocaeli Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kocaeli Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://kocaelidh.saglik.gov.tr/

Kocaeli Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku