Korkuteli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Korkuteli Devlet Hastanesi, Antalya ilimizin Korkuteli ilçesinde bulunan Korkuteli Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Uzunoluk Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd. No:127/1 adresinde bulunan Korkuteli Devlet Hastanesi kurumuna 0 (242) 643-6052 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Korkuteli Devlet Hastanesi Hakkında

Korkuteli Devlet Hastanesi, önceleri Sağlık Merkezi iken 1983 senesinde yataklı tedavi hizmetlerine başlamıştır. 2015 senesinden ibu yana Hastanemiz 100 yataklı yeni binasına taşınmıştır. Yeni binamız fiziki durumu itibariyle 4 bloktan bir araya gelmektedir. Bu bloklarda tüm yataklı tedavi kurumu hizmetleri verilmektedir. Bu bloklar A-B-C-D blokları ismini almakta ve size daha iyi hizmet verebilmek için birimler ayrı bloklarda bulunmaktadır. Hastanemiz 26411 m2 arsa alanı ve 19000 m2 kapalı alandan bir araya gelmektedir.

Korkuteli Devlet Hastanesi Bölümleri

Korkuteli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Korkuteli Devlet Hastanesi, Antalya ili Korkuteli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Korkuteli Devlet Hastanesi Doktorları

Korkuteli Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Korkuteli Devlet Hastanesi İletişim

Korkuteli Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (242) 643-6052

Korkuteli Devlet Hastanesi Adres

Korkuteli Devlet Hastanesi Adresi:  Uzunoluk Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd. No:127/1

Korkuteli Devlet Hastanesi Web Sitesi

Korkuteli Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://korkutelidh.saglik.gov.tr/

Korkuteli Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Korkuteli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku