Kumluca Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kumluca Devlet Hastanesi, Antalya ilimizin Kumluca ilçesinde bulunan Kumluca Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kasapçayırı Mah. Kanuni Sok. No.17 adresinde bulunan Kumluca Devlet Hastanesi kurumuna 0 (242) 887-1480 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kumluca Devlet Hastanesi Hakkında

Kumluca Devlet Hastanesi binasının temeli Kumluca Hastane Yaptırma ve Yaşatma Derneğinin katkılarıyla 1995 senesinde atılmıştır. 17 Nisan 2005 tarihinde Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan aracılığıyla 100 yataklı Kumluca Devlet Hastanesi yeni hizmet binası olarak açılışı yapılarak hizmete girmiştir.

Acil servisi olarak hizmet verilen yapı yeterli görülmemiş olup Acil servisi çalışma standartlarına göre ilaveler bunun bunun yanında Diyaliz Ünitesi Servisi ek depo binası Hastane Yaptırma ve Yaşatma Derneğince yapılmıştır. Diyaliz Ünitesi ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon birimi 2007 senesinde hizmete açılmıştır.

Kumluca Devlet Hastanesi Bölümleri

Kumluca Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kumluca Devlet Hastanesi, Antalya ili Kumluca ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kumluca Devlet Hastanesi Doktorları

Kumluca Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kumluca Devlet Hastanesi İletişim

Kumluca Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (242) 887-1480

Kumluca Devlet Hastanesi Adresi

Kumluca Devlet Hastanesi Adresi:  Kasapçayırı Mah. Kanuni Sok. No.17

Kumluca Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kumluca Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://kumlucadh.saglik.gov.tr/

Kumluca Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Kumluca Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku