Kuşadası Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kuşadası Devlet Hastanesi, Aydın ilimizin Kuşadası ilçesinde bulunan Kuşadası Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Türkmen mah. Bayraklı Dede Mevkii. Hülya Koçyiğit Bul. adresinde bulunan Kuşadası Devlet Hastanesi kurumuna 0 (256) 618-2414 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kuşadası Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz sahil şeridinde mevcut (bugünkü Toplum Sağlığı Merkezi’nin yerinde) 3394 m2 alanda 1956 senesinde sağlık merkezi olarak çalışmalarına başlamış, 1982 senesinde devlet hastanesine dönüştürülmüştür.

2001 yılına kadar eski yerinde hizmet veren hastanemiz uzun seneler fiziki şartların yetersiz ve uygunsuzluğu sebebiyle şehrimize zorlukla hizmet vermiştir. 01/03/2002 tarihinde tam donanımlı bir biçimde bugünkü binasında hizmet vermeye başlamıştır.

Teknik olanaklarını vatandaşlarımızın bağışları ve döner sermayeden gelen maddi güçleri ile her geçen yıl daha fazla arttırmıştır. Hizmet alımları aracılığıyla temizlik, bilgi işlem ve yemek hizmetlerini profesyonel ellere bırakmıştır. 2004 senesinde tam otomasyonla ilgili ilk çalışmaları yaptıktan sonra, 2005 senesinde tam otomasyon sistemine geçmiştir. Böylelikle hastalarla ilgili tüm işlemleri faturaları bilgisayarlar aracılığıyla kayıt altına almış, verdiği hizmetin hızlanmasını ve kolay ulaşabilirliğini sağlamıştır.

Kuşadası Devlet Hastanesi Bölümleri

Kuşadası Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kuşadası Devlet Hastanesi, Aydın ili Kuşadası ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kuşadası Devlet Hastanesi Doktorları

Kuşadası Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kuşadası Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kuşadası Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (256) 618-2414

Kuşadası Devlet Hastanesi Adresi

Kuşadası Devlet Hastanesi Adresi:  Türkmen mah. Bayraklı Dede Mevkii. Hülya Koçyiğit Bul.

Kuşadası Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kuşadası Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://kusadasidh.saglik.gov.tr/

Kuşadası Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Kuşadası Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku