Mucur Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Mucur Devlet Hastanesi, Kırşehir ilimizin Mucur ilçesinde bulunan Mucur Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Karşıyaka Mah. Acıöz Cad. No:1 adresinde bulunan Mucur Devlet Hastanesi kurumuna 0 (386) 812-2804 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mucur Devlet Hastanesi Hakkında

Mucur Devlet Hastanesi devletimizin sağlık bölgesindeki bu görevini yerine getiren, bölgemizin mühim kuruluşlarındandır. Yalnızca kendi ilçe ve köylerimize değil, komşu illerin ilçemize yakın köylerine de hizmet vermekte olan hastanemiz, sürdürmekte olduğu sağlık hizmetlerini her geçen gün daha da arttırmakta, hedef çıtasını sürekli olarak yükseltmektedir.

Hastane çalışanlarımızın gayretleriyle, bilgimizle, tecrübelerimizle, olanaklarımız ölçüsünde eksik olarak gördüğümüz her türlü yeniliği, sizlerin destekleriyle sizlerin hizmetine sunmaya çalışacağız.

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Mucur Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Mucur Devlet Hastanesi, Kırşehir ili Mucur ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mucur Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Mucur Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (386) 812-2804

Mucur Devlet Hastanesi Adresi

Mucur Devlet Hastanesi Adresi:  Karşıyaka Mah. Acıöz Cad. No:1

Mucur Devlet Hastanesi Web Sitesi

Mucur Devlet Hastanesi Web Sitesi

Mucur Devlet Hastanesi Yol Tarifi

  Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi
En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku