Mudanya Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Mudanya Devlet Hastanesi, Bursa ilimizin Mudanya ilçesinde bulunan Mudanya Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Aydınpınar Mevkii Sarı Cadde Mudanya adresinde bulunan Mudanya Devlet Hastanesi kurumuna 0 (224) 280-1600 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mudanya Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1937 senesinde hayırsever işadamı Hayri İpar aracılığıyla annesi Şaziye Rüştü Hanım adına Sağlık Yurdu olarak kurulmuştur. Hizmetini sağlık yurdu olarak yürüten kuruluş ardından 15 yataklı Sağlık Merkezi haline gelmiştir. 1984 senesinde ise 25 yataklı Devlet Hastanesi’ne dönüştürülmüştür. 1991 senesinde da hastanemiz 50 yataklı Devlet Hastanesi statüsüne kavuşmuş ve kadrolarını nispeten tamamlamıştır.

Mudanya Devlet Hastanesi 2014 senesinde Aydınpınar Mevkinde yapılan yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Eski binada hizmet verilmemektedir.

Mudanya Devlet Hastanesi Bölümleri

Mudanya Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Mudanya Devlet Hastanesi, Bursa ili Mudanya ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Mudanya Devlet Hastanesi Doktorları

Mudanya Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Mudanya Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Mudanya Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (224) 280-1600

Mudanya Devlet Hastanesi Adresi

Mudanya Devlet Hastanesi Adresi:  Aydınpınar Mevkii Sarı Cadde Mudanya

Mudanya Devlet Hastanesi Web Sitesi

Mudanya Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://mudanyadh.saglik.gov.tr/

Mudanya Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Mudanya Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku