Mudurnu İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Mudurnu İlçe Hastanesi, Bolu ilimizin Mudurnu ilçesinde bulunan Mudurnu İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Hızırfakı Mah. Taşmektep Sok. No:6 adresinde bulunan Mudurnu İlçe Hastanesi kurumuna 0 (374) 421-3047 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mudurnu İlçe Hastanesi Hakkında

Mudurnu İlçe Hastanesi 15 Yataklı olup, Devlet Hastanesi binasında Mudurnu Toplum Sağlığı, 112 Acil İstasyonu, Acil Polikliniği, Genel Poliklinik, Diş Polikliniği 1, Diş Polikliniği 2, Çevre Sağlığı birimleri ile hizmet vermektedir.

Çağımızın gerektirdiği rekabet koşullarına uyum sağlayan, teknolojiyi etkin olarak kullanıma sunan, çalışanlarını ve hastalarını mutlu edebilme adına projeler üreten bir hastane hedefimiz.

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Mudurnu İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Mudurnu İlçe Hastanesi, Bolu ili Mudurnu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mudurnu İlçe Hastanesi Doktorları

Mudurnu İlçe Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Mudurnu İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Mudurnu İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (374) 421-3047

Mudurnu İlçe Hastanesi Adresi

Mudurnu İlçe Hastanesi Adresi:  Hızırfakı Mah. Taşmektep Sok. No:6

Mudurnu İlçe Hastanesi Web Sitesi

Mudurnu İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://mudurnudh.saglik.gov.tr/

Mudurnu İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Mudurnu İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası

  Özel Devapark Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi
En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku