Nazilli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Nazilli Devlet Hastanesi, Aydın ilimizin Nazilli ilçesinde bulunan Nazilli Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yeşil Mahalle 622 Sokak No:2 adresinde bulunan Nazilli Devlet Hastanesi kurumuna 0 (256) 312-0000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nazilli Devlet Hastanesi Hakkında

Nazilli Devlet Hastanesi 1952 senesinde doğum evi olarak hizmete sunulmuş, sonradan ilaveler yapılarak genel amaçlı 317 yataklı hastane olarak hizmete arz edilmiştir. 2008 senesinde Adnan Menderes Devlet Hastanesinin Nazilli Devlet Hastanesi ile birleşmesi sonucu 405 yatak ile hizmet sunarken 4 Kasım 2013 de yeni hizmet binasına taşınmasıyla 451 yatak düzeysine ulaşmış ve yeni binada hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemiz Aydın’ın en büyük ilçe devlet hastanesi olup, 73437 m kapalı alan üzerinde 111000 nüfusa hitap etmektedir. Hastanemizde topluma daha kaliteli ve verimli bir sağlık hizmeti verebilmek için birden fazla yatırım yapılmış ve var olan birden fazla hizmet de geliştirilmiş ve yenilenmiştir.

Nazilli Devlet Hastanesi Bölümleri

Nazilli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Nazilli Devlet Hastanesi, Aydın ili Nazilli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Nazilli Devlet Hastanesi Doktorları

Nazilli Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız

Nazilli Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Nazilli Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (256) 312-0000

Nazilli Devlet Hastanesi Adresi

Nazilli Devlet Hastanesi Adresi:  Yeşil Mahalle 622 Sokak No:2

Nazilli Devlet Hastanesi Web Sitesi

Nazilli Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://nazillidh.saglik.gov.tr/

Nazilli Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Nazilli Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku