Orhangazi Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Orhangazi Devlet Hastanesi, Bursa ilimizin Orhangazi ilçesinde bulunan Orhangazi Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Arapzade Mh. Tekneli Küp Fındıklı Yolu Cd. No:65 adresinde bulunan Orhangazi Devlet Hastanesi kurumuna 0 (224) 573-1270 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Orhangazi Devlet Hastanesi Hakkında

Yeni Orhangazi Devlet Hastanesi projesi Fındıklı Karayoluna ortalama 50 metre, Orhangazi ilçe merkezine ortalama 1 kilometre mesafede bulunmaktadır. Hastane 75 yatak kapasite ile hizmet sağlamaktadır.

Hastanemiz gerek uzman doktor ve yardımcı sağlık personeli kadrosu gerekse de çağımızın gereksinimlerine uygun teknik ekipman ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmak üzere mesai saati gözetmeksizin hizmetinizde olacaktır.

Orhangazi Devlet Hastanesi Bölümleri

Orhangazi Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Orhangazi Devlet Hastanesi, Bursa ili Orhangazi ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Orhangazi Devlet Hastanesi Doktorları

Orhangazi Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Orhangazi Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Orhangazi Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (224) 573-1270

Orhangazi Devlet Hastanesi Adresi

Orhangazi Devlet Hastanesi Adresi:  Arapzade Mh. Tekneli Küp Fındıklı Yolu Cd. No:65

Orhangazi Devlet Hastanesi Web Sitesi

Orhangazi Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://orhangazidh.saglik.gov.tr/

Orhangazi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Orhangazi Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku