Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi, Osmaniye ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi ile ilgili detaylar. Musa Şahin Bulvarı.No:2 Osmaniye adresinde bulunan Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi kurumuna 0 (328) 813-5010 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Hakkında

Hizmete başladığımız günden bu yana gerek doktorlarımız ve yöneticilerimiz, gerekse yardımcı sağlık ve idari personelimiz ile birlikte hizmette öncü kuruluş olmak, koşulsuz hasta tatminiyeti sağlayabilmek, etik ilkelerden taviz vermeden en kaliteli sağlık hizmetini sunmak için gayretle çalışıyoruz.

Halkımızın her türlü sağlık ihtiyacına yanıt verebilmek için gelişen tıp teknolojilerini yakında zamandan takip ediyor, her geçen gün tıbbi donanımımızı biraz daha kapsamlıletiyoruz.

Başlangıçta tek bir binadan müteşekkil hastanemizi 2005 senesinde poliklinikler için yapılan ek binamızla genişleterek, hastalarımızın daha sorunsuz bir ortamda muayene ve tedavi olabilmelerine olanak sağlayacak biçimde dizayn ettik. Bugün hastalarımızın yoğun talebi bizi yeni yatırımlar yapmak için cesaretlendiriyor.

Bugün Hastanemiz toplam 4296 m2 kapalı alanda, 28 hasta yatak kapasitesi, 3 ameliyathane, yeni doğan ve erişkin yoğun bakım ünitesi, doğumhane, 14 ayrı branşta 20 poliklinik, geniş laboratuar hizmetleri, MR, taş kırma(ESWL) ve Tomografiyle geniş radyoloji ünitesi, 7 gün 24 saat acil servis, 23 uzman 5 pratisyen hekim ve 200’ü aşkın çalışanla hizmet vermekte.

Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Bölümleri

  Özel Meydan Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi, Osmaniye şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Telefon Numarası

Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi telefon numarası:  0 (328) 813-5010

Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Adresi

Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi adresi: Mareşal Fevzi Çakmak, 7520. Sk. No:1, 80020 Osmaniye Merkez/Osmaniye

Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Web Sitesi

Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi resmi web sitesi: www.ibnisinahastanesi.com.tr

Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Nasıl Gidilir? Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku