Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No.36 adresinde bulunan Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi kurumuna 0 (216) 655-4444 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Hakkında

Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi, açıldığı günden bu yana işinde uzman ve yetkin sağlık kadrosu ve kuvvetli teknolojik altyapısıyla, 7 gün 24 saat Ataşehirlilerin sağlık gereksinimlerini karşılıyor.

Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren merkezde, günübirlik ameliyatlar da yapılıyor. Radyoloji Bölümü; MR, CT, Mammografi, Röntgen, Ultrason ve Panaromik Röntgen’den oluşan cihaz parkı ile son teknolojileri kullanıyor.

Spor yaralanmaları hususunda bunun bunun yanındalıklı hizmetler sunuluyor. Kas, tendon, yumuşak doku, eklem, kemik gibi yaralanmalar ve sinir sıkışmaları gibi spor yapanlarda karşılaşılan sağlık poblemlerina özel tıbbı çözümler geliştiriliyor. Bu alanda ESWT cihazıyla spor yaralanmasına bağlı olarak gelişen poblemlerin nasıl tedavi edileceğine destek veriliyor. Cilt sağlığı ve gençliği için özel hizmetlerin ve günübirlik cerrahi girişimlerin yapıldığı merkezde, hastanın olabildiğince hızlı bir biçimde işine ve gündelik hayatına geri dönmesini sağlayacak estetik ve dermatolojik uygulamalar da yapılıyor.

Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi’nde lazer epilasyon, Fraksiyonel Lazer ve Ultrasonik Bölgesel Zayıflama metotları uzman hekim kontrolünde uygulanıyor. Fraksiyonel Lazer ile gebelik sonrasına, ergenlik dönemine ve bi hayli hızlı kilo alıp vermeye bağlı, ciltte oluşan izlerin nasıl tedavi edileceğinde başarılı bir azalma sağlanıyor. Ultrasonik Bölgesel Zayıflama yöntemi ile karın, bel ve basen bölgelerinde, diyet ve spora rağmen biriken yağların yok edilmesi hedefleniyor. Son teknoloji lazer epilasyon uygulamalarıyla da, istenmeyen tüylerden kurtulmak olabilecek.

Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (216) 655-4444

Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Adresi

Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi adresi: Küçükbakkalköy, Vedat Günyol Cd. No:36, 34750 Ataşehir/İstanbul

Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.acibadem.com.tr

Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku