Özel Ada Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ada Diyaliz Merkezi, Sakarya ilimizin Adapazarı ilçesinde bulunan Özel Ada Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mah. Annem Sok. No:6 adresinde bulunan Özel Ada Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (264) 279-5656 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ada Diyaliz Merkezi Hakkında

Diyaliz nasıl tedavi edileceğinde hem fiziki şartlarla hem de profesyonel kadrosuyla insan sağlığını her şeyin üzerinde tutan örnek bir merkez olmayı hedefledik. Binamız 4 katlı olup her katına asansörle ulaşmak olabilecekdür. Tavandan ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemimizle hastalerımıza ferah bir ortam sağlanmaktadır

İleri teknolojiye sahip Özel AdaDiyaliz Merkezi güleryüz ve profesyonel kadrosuyla tedaviniz için gereken her şeyi eksiksiz olarak hijyenik ortamda yerine getirmektedir.

Özel Ada Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Hemodiyaliz

Özel Ada Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ada Diyaliz Merkezi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Ada Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ada Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Ada Diyaliz Merkezi Doktorları

  Tirebolu Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ada Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Ada Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (264) 279-5656

Özel Ada Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Ada Diyaliz Merkezi Adresi:  Cumhuriyet Mah. Annem Sok. No:6

Özel Ada Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Ada Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.adadiyaliz.net

Özel Ada Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ada Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku