Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi, Adana ilimizin Çukurova ilçesinde bulunan Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Toros Mah. Turgut Özal Bul. No:189 Tayyibe Hanım Apt. A Blok adresinde bulunan Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi kurumuna 0 (322) 235-4949 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında

2004 yılı Temmuz ayından bu yana hizmet veren Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi, tıbbi hizmetlerdeki koruyucu ve tedavi sağlık hizmetlerinde, güven, saygınlık ve hasta tatminiyeti kavramlarını adıyla özdeşleştirmiş, sağlam kurumsal kimliğiyle ahlaki değerlerden ödün vermeden, hasta haklarını gözeterek, hastaların ihtiyaç, istek ve beklentilerini kesintisiz ve güvenilir bir biçimde, standartlara uygun olarak karşılayan, doğru tıbbın gerektirdiği bilgi, birikim ve teknolojiyi uygulayan, ekip ruhu ile kesintisiz sağlık hizmeti sunan bir kurumdur.

Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Antakya Yaşam Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (322) 235-4949

Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi Adresi

Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi adresi: Mahfesığmaz Turgut Özal Bulv./187 /A Tayyibe Hanım Apt, D:A Blok, 01170 Çukurova

Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.adanacerrahitip.com

Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku