Özel Adana Metro Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Adana Metro Hastanesi, Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan Özel Adana Metro Hastanesi ile ilgili detaylar. Mustafa Kemal Paşa Blv. No:15 Seyhan adresinde bulunan Özel Adana Metro Hastanesi kurumuna 0 (322) 456-1900 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Adana Metro Hastanesi Hakkında

Özel Metro Hastanesi “Hasta Memnuniyeti” ilkesini benimseyerek, hasta ve hasta yakınlarına, modern, güvenilir, ilgili, güleryüzlü ve kaliteli sağlık hizmetini ileri teknolojik donanımlara sahip imkanlar çerçevesinde sağlamaktadır ve “Sağlıkta güvenli ve doğru hizmet” anlayışıyla hizmet vermektedir.

Özülkü Şirketler Grubu üyesi olan Özel Metro Hastanesi, uzun seneler sağlık sektöründeki deneyimi ve bilgi birikimi, sürekli olarak geliştirilen yüksek teknolojisi, kalifiye uzman tıbbi ve idari kadrosu ve disiplinli yapısı ile bugün, üç hizmet noktasında, çocuk ve erişkin acil servisleri, ambulans hizmetleri,

Özel Adana Metro Hastanesi Bölümleri

Özel Adana Metro Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Adana Metro Hastanesi, Adana ili Seyhan ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Ada Masalı 4. yeni bölüm fragmanı yayında! Ada Masalı dizisinin konusu nedir?

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Adana Metro Hastanesi Telefon Numarası

Özel Adana Metro Hastanesi telefon numarası:  0 (322) 456-1900

Özel Adana Metro Hastanesi Adresi

Özel Adana Metro Hastanesi adresi: Köprülü, Mustafa Kemal Paşa Blv. No:15, 01140 Seyhan/Adana

Özel Adana Metro Hastanesi Web Sitesi

Özel Adana Metro Hastanesi resmi web sitesi: www.metrohastanesi.com

Özel Adana Metro Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Adana Metro Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku