Özel Adatıp Sakarya Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Adatıp Sakarya Hastanesi, Sakarya ilimizin Serdivan ilçesinde bulunan Özel Adatıp Sakarya Hastanesi ile ilgili detaylar. İstiklal Mh. Şehit Mehmet Karabaoğlu Cd. No:67 adresinde bulunan Özel Adatıp Sakarya Hastanesi kurumuna 0 (264) 888-1999 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Adatıp Sakarya Hastanesi Hakkında

15 girişimci doktorun Sakarya İli ve Marmara Bölgesi’nin en büyük ve en modern özel hastanesini inşa etmek için yaptıkları proje çalışmalarının neticesinde hastane binası inşaatının temeli 1989 senesinde atılmıştır. 10.000 m² arsa üzerine inşa edilen (14.500 m² kapalı alanlı) hastane 1 Ekim 1995 senesinde hasta kabulüne başlamıştır. 17 Ağustos 1999 depreminden sonra 6 kat olan yataklı servis binasının 3 katı kesilerek hastane daha güvenilir bir hale getirilmiştir.

İhtiyaç duyulan her türlü sağlık hizmetini entegre biçimde sunmayı amacı olan Özel Ada Tıp Hastanesi, 2004 senesinde Tüp Bebek Infertilite Merkezi ve Genetik Araştırma ile Kalp-Damar Cerrahisi bölümlerini hizmete açmıştır. 2006 senesinde 1500 m²’lik ek poliklinik binası ilave edilmesi ile gerçekleşmiştir.

Sakarya Serdivan’da faal olan Hastanemiz, WHO ve UNICEF aracılığıyla önerilen Başarılı Anne Sütü Uygulamaları kapsamı içinde, anne sütünün muhafaza edilmesi, emzirmenin desteklenmesi ve önerilmesi hususunda yapılan çalışmalar neticesinde 2006 senesinde T.C. Sağlık Bakanlığınca Bebek Dostu Hastane ünvanını almıştır.

Özel Adatıp Sakarya Hastanesi Bölümleri

  Özel Akhisar Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Adatıp Sakarya Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Adatıp Sakarya Hastanesi, Sakarya ili Serdivan ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Adatıp Sakarya Hastanesi Telefon Numarası

Özel Adatıp Sakarya Hastanesi telefon numarası:  0 (264) 888-1999

Özel Adatıp Sakarya Hastanesi Adresi

Özel Adatıp Sakarya Hastanesi adresi: İstiklal, İstiklal Mahallesi Şehit Mehmet Karabaşoğlu Caddesi, No.67, Kazımpaşa Yolu Üzeri, 54050 Serdivan/Sakarya

Özel Adatıp Sakarya Hastanesi Web Sitesi

Özel Adatıp Sakarya Hastanesi: www.adatiphastanesi.com

Özel Adatıp Sakarya Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Adatıp Sakarya Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku