Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi, İzmir ilimizin Gaziemir ilçesinde bulunan Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi ile ilgili detaylar. Dokuz Eylül Mah. Önder Cad. No:111/B adresinde bulunan Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi kurumuna 0 (232) 251-2425 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hakkında

Gaziemir merkezinde sağlık kuruluşu olarak projelendirilip inşa edilen 4 katlı binasında hizmet vermekte olan Özel Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi; hasta kabul, poliklinik, vip, hasta odaları ve ameliyathanelerden oluşan, günlük 150 hasta bakma kapasitesine sahiptir. İleri tetkik ve tedavi biriminde kornea topografisi, pakimetri, ultrason, biyometri, optik sinirler ve retinanın geniş bir şekilde fotoğraflarınin alınmasını sağlayan cihazlar, bilgisayarlı görme alanı ve göze herhangi bir temasta bulunmadan göz tansiyonunu ölçmeye olanak tanıyan nonkontaktonometre cihazı bulunmakta, kontakt lens kullanacak hastalarımız için özel bir ünitede hizmet ve verilmekte, şeker ve yüksek tansiyon hastalarının göz nasıl tedavi edileceğinde kullanılması gerekli olan lazer müdahaleleri uygulanmaktadır.

Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi Bölümleri

Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi, İzmir ili Gaziemir ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Düzey Göz Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi Telefon Numarası

Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi telefon numarası:  0 (232) 251-2425

Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi Adresi

Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi adresi: Dokuz Eylül, 35425 Gaziemir/İzmir

Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi Web Sitesi

Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi resmi web sitesi: http://www.avrupagozgaziemir.com/

Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi Nasıl Gidilir? Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku