Özel Akademi Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Akademi Cerrahi Tıp Merkezi, Hatay ilimizin İskenderun ilçesinde bulunan Özel Akademi Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Çay Mah. Uzun Çarşı, Mercan A-B-C Blok adresinde bulunan Özel Akademi Cerrahi Tıp Merkezi kurumuna 0 (326) 612-0612 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Akademi Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında

Akademi Cerrahi Tıp Merkezi 1992 senesinde İskenderun’da sağlık hizmetine açılmıştır. Tıbbın birden çok ana branşında hizmet veren merkezimiz; 10 toplam yatağı, dogumhanesi, ameliyathanesi, bi hayli hızlı ve güvenilir sonuç veren laboratuar ve radyoloji hizmetleri, diş, kalite standartlarına uygun modern cihazlarla donatılan endoskopi (Gastroskopi, Kolonoskopi, Rectoskopi) müdahaleler ile tüm bölgenin hizmetindedir.

Personeli ile hastalarına en güvenilir, en kaliteli sağlık hizmetini en ekonomik şartlarda sunmaktır. Hastalarımızın her türlü konforunun sağlandığı tüm odalarımız tek yataklıdır.

Özel Akademi Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Akademi Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Akademi Cerrahi Tıp Merkezi, Hatay ili İskenderun ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Akademi Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Akademi Cerrahi Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (326) 612-0612

Özel Akademi Cerrahi Tıp Merkezi Adresi

Özel Akademi Cerrahi Tıp Merkezi adresi:  Çay Mah. Uzun Çarşı, Mercan A-B-C Blok

Özel Akademi Cerrahi Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Akademi Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.akademicerrahi.com.tr

Özel Akademi Cerrahi Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Akademi Cerrahi Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku