Özel Akhisar Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Akhisar Hastanesi, Manisa ilimizin Akhisar ilçesinde bulunan Özel Akhisar Hastanesi ile ilgili detaylar. Kethüda Mahallesi 374 Sokak No:2 adresinde bulunan Özel Akhisar Hastanesi kurumuna 0 (236) 404-0404 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Akhisar Hastanesi Hakkında

2011 yılı Haziran ayında hizmete açılan Özel Akhisar Hastanesi, 6 bin metrekare kapalı alana sahip yer alıyor. Özel Akhisar Hastanesi olarak uzman tıbbi kadrosunun bunun yanında, bir çok hastanede bulunmayan ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazları ile yalnızca Akhisar’a değil, çevre ilçelere ve Manisa’veya hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Tıp teknolojisinin en üst düzeysindeki cihazlara sahip olan ve tüm branşlarda hizmet sunmayı planlayan Özel Akhisar Hastanesi, böylelikle Manisa’nın en fazla branşa sahip özel hastanelerinden biri olacak. Ayrıca, Özel Akhisar Hastanesi üç farklı yoğun bakım ünitesi ile sağlık sektörünün en büyük sıkıntılarından birisi olan yoğun bakım eksikliğinin, Akhisar ve İç Ege Bölgesi’nde giderilmesine katkıda bulunacaktır.

Özel Akhisar Hastanesi’nin İstanbul-İzmir Karayolu üzerinde konumlandırılması da bölgedeki acil sağlık ihtiyacına çözüm olacaktır.

Özel Akhisar Hastanesi Bölümleri

Özel Akhisar Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Akhisar Hastanesi, Manisa ili Akhisar ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Likya Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Akhisar Hastanesi Telefon Numarası

Özel Akhisar Hastanesi telefon numarası:  0 (236) 404-0404

Özel Akhisar Hastanesi Adresi

Özel Akhisar Hastanesi adresi: Kethüda, 374. Sk. No:2, 45200 Akhisar/Manisa

Özel Akhisar Hastanesi Web Sitesi

Özel Akhisar Hastanesi resmi web sitesi: www.akhisarhastanesi.com

Özel Akhisar Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Akhisar Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku