Özel Alanya Yaşam Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Alanya Yaşam Hastanesi, Antalya ilimizin Alanya ilçesinde bulunan Özel Alanya Yaşam Hastanesi ile ilgili detaylar. Şekerhane Mah. Refik Bakalım Sok. No:3 adresinde bulunan Özel Alanya Yaşam Hastanesi kurumuna 0 (242) 212-0555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Alanya Yaşam Hastanesi Hakkında

Kemer ve Antalya merkezindeki hizmet misyonunu daha kapsamlı yelpazeye sunan Özel Yaşam Hastanesi, 1 Nisan 2013 tarihi itibariyle Alanya Hayat Hastanesini bünyesine alarak sağlık sektöründeki başarısını Alanya’ya taşımıştır. Turist sağlığında hasta tatminiyeti odaklı yaklaşımı neticesinde ülkeler arası sigorta şirketlerinin Antalya’da en fazla tercih ettiği marka olan Özel Yaşam Hastanesi, bu şirketlerden gelen talepler üzerine Antalya’nın turizm merkezlerinde de büyümesini sürdürüyor. Alanya Yaşam Hastanesi, 78 yatak kapasitesi ile bölgedeki turistlerle birlikte Alanya’nın yerleşik halkına da benimsediği kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir.

Özel Alanya Yaşam Hastanesi Bölümleri

Özel Alanya Yaşam Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Alanya Yaşam Hastanesi, Antalya ili Alanya ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Kuşadası Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Alanya Yaşam Hastanesi Telefon Numarası

Özel Alanya Yaşam Hastanesi telefon numarası:  0 (242) 212-0555

Özel Alanya Yaşam Hastanesi Adresi

Özel Alanya Yaşam Hastanesi adresi: Şekerhane, Refik Bakalım Sk. D:No:3, 07400 Alanya/Antalya

Özel Alanya Yaşam Hastanesi Web Sitesi

Özel Alanya Yaşam Hastanesi resmi web sitesi: www.yasamhastaneleri.com

Özel Alanya Yaşam Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Alanya Yaşam Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku