Özel Antakya Akademi Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Antakya Akademi Hastanesi, Hatay ilimizin Antakya ilçesinde bulunan Özel Antakya Akademi Hastanesi ile ilgili detaylar. Kavaslı Mahallesi Atatürk Caddesi No:146 adresinde bulunan Özel Antakya Akademi Hastanesi kurumuna 0 (326) 229-2929 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Antakya Akademi Hastanesi Hakkında

Akademi Hastanesi olarak, işinde uzman ve güvenilir hekim kadrosunu günümüzde en gelişmiş sağlık teknolojisi ile bir araya getirdik. Yanlarına eğitimli, saygılı, güleryüzlü bir yardımcı sağlık ekibi oluşturduk, modern, rahat binamızda sağlık hizmetini Hatay halkına en üst düzeyde sunabilme iddiasıyla yola koyulduk. Hasta profilinin ihtiyaçları ve istekleri ön planda tutuldu. Ticari endişelardan çok, senelerdır içinde bulunduğumuz sağlık ortamının bize öğrettikleri ve hekimlik yaşamımızdan edindiğimiz deneyimlerle hastalarımızın bir hastaneden en üst düzeyde ve en rahat biçimde hizmet alabilmesi, başka şehirlerdeki hastanelere ihtiyaç duymaması hususunda özel hassasiyet gösterdik.

Özel Antakya Akademi Hastanesi’nin 10 katlı, 101 yataklı, 11 bin 500 metre kare kapalı alana sahip olup, bunun bunun yanında Radyoloji ünitesi, MR, bilgisayarlı tomografi, 4 boyutlu renkli doppler ultrasonlar, mamografi, floroskopi, kemik dansitometri ve konvansiyonel röntgen olmak üzere her türlü modern görüntüleme sistemine sahiptir.

Özel Antakya Akademi Hastanesi Bölümleri

  Özel TOBB ETÜ Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Antakya Akademi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Antakya Akademi Hastanesi, Hatay ili Antakya ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Antakya Akademi Hastanesi Telefon Numarası

Özel Antakya Akademi Hastanesi telefon numarası:  0 (326) 229-2929

Özel Antakya Akademi Hastanesi Adresi

Özel Antakya Akademi Hastanesi adresi: Odabaşı Mah. Atatürk Bulv. No: 146 İskenderun Yolu Üzeri 1. Kilometre, 31030 Antakya

Özel Antakya Akademi Hastanesi Web Sitesi

Özel Antakya Akademi Hastanesi resmi web sitesi: www.akademihastanesi.net

Özel Antakya Akademi Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Antakya Akademi Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku