Özel Antalya Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Antalya Tıp Merkezi, Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesinde bulunan Özel Antalya Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Çaybaşı mah. Ali Çetinkaya Cd. No:156 adresinde bulunan Özel Antalya Tıp Merkezi kurumuna 0 (242) 321-6040 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Antalya Tıp Merkezi Hakkında

Özel Antalya Tıp Merkezi hasta tatminiyeti ilkesinden hareketle, hasta ve hasta yakınlarına, çağdaş, güvenilir, özenli, güleryüzlü ve kaliteli sağlık hizmetini ileri teknolojik donanıma sahip imkanlar aracılığıyla sağlamaktadır ve sağlıkta geleneksel kalite anlayışıyla hizmet vermektedir.

Koşulsuz hasta tatminiyeti ilkesini amaç edinmiş hastanemiz, sağlık hizmetlerinin ertelenemez ve ikame edilemez olması sebebiyle, modern sağlık anlayışına uygun bir alt yapı oluşturmuştur.

Birçok teknolojik altyapıyla çağdaş hastane şartlarını rahatlıkla karşılayan fiziksel ortamıyla birlikte; alanında uzmanlaşmış, işinde uzman ve yenilikleri takip eden doktor kadromuz detaylarını; kaliteyi hedef alarak hastaların hizmetine sağlamaktadır. Merkezimiz, her alanda eğitimli ve uzman bir kadro ile hizmet verilmekte olup, personellerimize gelişen teknoloji ve yöntemler hususunda sürekli olarak eğitimler verilerek hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktayız.

Hastanemizde, 16 branşta 21 poliklinik odamızın bunun yanında, Fizik Tedavi Merkezi gibi teşhis ve tedavi ünitesi de bulunmaktadır. Teknolojik altyapılı binamızla, uzman doktor kadromuzla, güler yüzlü ve eğitimli çalışanlarımızla amacımız; Antalya’ya ve Türkiye’ye en iyi hizmeti sunmaktır.

Acil Servis muayenelerinde fark alınmamaktadır. Merkezimizin Sgk, Bağkur, Emekli Sandığı, Devlet Memurları, Bankalar, Özel Sigortalar ile anlaşması mevcuttur. Güvenlik, sürücü belgesi, ağır ve tehlikeli, gemi adamı iş sağlık raporları verilmektedir.

Özel Antalya Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Antalya Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Antalya Tıp Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Antalya Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Antalya Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (242) 321-6040

Özel Antalya Tıp Merkezi Adresi

Özel Antalya Tıp Merkezi adresi: Kızıltoprak, Ali Çetinkaya Cd. No:156, 07100 Muratpaşa/Antalya

Özel Antalya Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Antalya Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.antalyatip.com

Özel Antalya Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Antalya Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku