Özel Asema Hospital Telefon Numarası ve Adresi

Özel Asema Hospital, Siirt ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Asema Hospital ile ilgili detaylar. Bahçelievler Mah. Arif Yaşar Cad. No:1 adresinde bulunan Özel Asema Hospital kurumuna 0 (484) 223-8888 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Asema Hospital Hakkında

Daha önce Özel Siirt Hastanesi olarak hizmet veren kurum yönetim değişikliğinin ardından Asema Hospital olarak Siirt halkına hizmet sunmaya devam etmektedir. Tam donanımlı hastane statüsünde olan Özel Asema Hospital, sunduğu kaliteli sağlık hizmetleri ve ekonomik çözümleri ile hizmet vermektedir. Amacımız; ülkeler arası kalite standartlarında, en üst düzeyde hizmet veren ve tıbbi kadronun en iyilerinin çalıştığı bir hastane olmaktır.

Özel Asema Hospital Bölümleri

Özel Asema Hospital iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Asema Hospital, Siirt şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Asema Hospital Telefon Numarası

Özel Asema Hospital  telefon numarası:  0 (484) 223-8888

  Özel İzan Sağlık Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Asema Hospital Adresi

Özel Asema Hospital  adresi: Bahçelievler Mh, Arif Yaşar Cd No: 9, 56100 Siirt Merkez/Siirt

Özel Asema Hospital Web Sitesi

Özel Asema Hospital resmi web sitesi: asemahospital.com

Özel Asema Hospital Nasıl Gidilir? Özel Asema Hospital Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku