Özel Aspendos Anadolu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Aspendos Anadolu Hastanesi, Antalya ilimizin Serik ilçesinde bulunan Özel Aspendos Anadolu Hastanesi ile ilgili detaylar. Orta Mah. Belek Cad. No.100/1 Serik adresinde bulunan Özel Aspendos Anadolu Hastanesi kurumuna 0 (242) 722-5353 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Aspendos Anadolu Hastanesi Hakkında

Hastanemiz Antalya-Belek turizm yolu üzerinde Serik İlçesi sınırları içinde kendine ait olan 4750 m2’lik bir alana toplam 6500 m2 kapalı inşaat alanı kullanılarak 6 kat üzerine kurulmuştur. Aspendos Anadolu Hastanesi 02.05.2014 tarihinde, Özel Anadolu Hastaneleri’nin 6. Halkası olarak hizmete girmiştir.

Aspendos Anadolu Hastanesi; 57 yataklı lüks odalar (2 tanesi suit oda olmak üzere tüm odalar tek kişilik olup, her odada klima, uydu TV, buzdolabı, duş, WC bulunmaktadır.), 2 ameliyathane, 2 doğumhane, 4 ayrı yoğun bakım, Klinik laboratuvarları, 2 multislice bilgisayarlı tomografisi, 1.5 tesla MR, 7/24 ambulans hizmeti ve hasta ve çalışan tatminiyeti odaklı hizmet anlayışı ve gelişmiş teknolojisiyle hasta ve çalışanlarına rahat bir ortam sunmayı amaçlamıştır.

Özel Aspendos Anadolu Hastanesi Bölümleri

Özel Aspendos Anadolu Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Aspendos Anadolu Hastanesi, Antalya ili Serik ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Akademi Meram Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Aspendos Anadolu Hastanesi Telefon Numarası

Özel Aspendos Anadolu Hastanesi telefon numarası:  0 (242) 722-5353

Özel Aspendos Anadolu Hastanesi Adresi

Özel Aspendos Anadolu Hastanesi adresi: Orta, Serik, Turizm Yolu 1. Km, 07500 Serik/Antalya

Özel Aspendos Anadolu Hastanesi Web Sitesi

Özel Aspendos Anadolu Hastanesi resmi web sitesi: www.anatoliahospital.com

Özel Aspendos Anadolu Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Aspendos Anadolu Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku