Özel Atafizik Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Atafizik Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Özel Atafizik Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Yıldız Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd. No:128 adresinde bulunan Özel Atafizik Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 442-1515 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Atafizik Tıp Merkezi Hakkında

2005 senesinde Kahramanlarda hasta kabul etmeye başlayan Özel Atafizik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi hizmet ağını genişleterek 2015 Ağustos ayında Buca Tınaztepe’de Özel Atafizik Tıp Merkezi olarak 5 branşta 7 Uzman hekimle SGK (Emekli Sandığı, Bağkur, SSK) Bankalar ve Özel Sigortalarla anlaşmalı, B tipi tıp merkezi olarak hasta kabulüne başladı.

Özel Atafizik Tıp Merkezi yine Buca’da bulunan yeni binasında sizlere hizmet vermeye devam etmekte. Yeni Merkezimizde son teknoloji ürünü modern cihazlarla, her zamanki gibi güler yüzlü ekibimizle ve uzman hekimlerimizle, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Gastroenteroloji, İç Hastalıkları ve Kulak Burun Boğaz branşlarında hizmetinizdeyiz.

Özel Atafizik Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Gastroenteroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Kardiyoloji

Özel Atafizik Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Atafizik Tıp Merkezi, İzmir ili Buca ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Atafizik Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Atafizik Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (232) 442-1515

Özel Atafizik Tıp Merkezi Adresi

Özel Atafizik Tıp Merkezi  Yıldız Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd. No:128

Özel Atafizik Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Atafizik Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.atafizik.com.tr

Özel Atafizik Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Atafizik Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku