Özel Atakalp Kalp Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Atakalp Kalp Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Atakalp Kalp Hastanesi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Atakalp Kalp Hastanesi ile ilgili detaylar. 1418 Sok. No:18 Kahramanlar adresinde bulunan Özel Atakalp Kalp Hastanesi kurumuna 0 (232) 483-1414 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Atakalp Kalp Hastanesi Hakkında

1998 Yılında kurulan, Türkiye’nin ilk özel kalp hastanesi olan Atakalp hastanesi, toplam 43 yatak kapasitelidir. İlkelerimizin başında hasta tatminiyeti ve etik kurallara uygunluk yer alır. Kurumumuzda, 2 ameliyathane, kateterizasyon ve anjiografi laboratuvarı, biyokimya laboratuvar, koroner yoğun bakım, post-op yoğun bakım ve acil servis üniteleri bulunmaktadır.

Günde ortalama 50 poliklinik, 20 ekokardiografi, 20 stres efor testi, 20 koroner angiografi, 5 balon+stent, 2 elektrofizyolojik çalışma gereğinde radyofrekans ablasyon işlemi yapılmaktadır. Bu işlemler için hastanemizde 1 adet Philips marka angiografi cihazı, 3 adet kardiyak ekokardiyografi cihazı, transjzafajial ekokardiyografi probu ve stres ekokardiyografi modu, 3 adet efor cihazı, 10 adet ritim holter, 4 adet tansiyon holter bulunmaktadır. Tam teşekküllü 10 kişilik koroner yoğun bakım ünitesi ile hizmet vermekteyiz.

Özel Atakalp Kalp Hastanesi Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Atakalp Kalp Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Atakalp Kalp Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Atakalp Kalp Hastanesi Doktorları

Özel Atakalp Kalp Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Özel Atakalp Kalp Hastanesi İletişim

Özel Atakalp Kalp Hastanesi Telefon Numarası:  0 (232) 483-1414

Özel Atakalp Kalp Hastanesi Adres

Özel Atakalp Kalp Hastanesi Adresi:  1418 Sok. No:18 Kahramanlar

Özel Atakalp Kalp Hastanesi Web Sitesi

www.atakalp.com.tr

Özel Atakalp Kalp Hastanesi Yol Tarifi

YAZAR BİLGİSİ
Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz oyansuleyman7@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.