Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi, Samsun ilimizin Tekkeköy ilçesinde bulunan Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Kurtuluş Mah. Samsun Bulvarı No:84/1 adresinde bulunan Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi kurumuna 0 (362) 432-4042 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi Hakkında

Tekkeköy ilçesinin ilk sağlık kuruluşu olan Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi uzman hekim kadrosuyla hizmet sağlamaktadır. Atasam Sağlık Grubu, Atasam Hastanesi, Çarşamba Tıp Merkezi ve Tekkeköy Tıp Merkezi 18 branş ve bünyesinde çalışan ortalama 245 personeli ile halkımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi, Samsun ili Tekkeköy ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (362) 432-4042

Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi Adresi

Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi adresi: Kurtuluş, Şeyh Zeynettin Cd. No:94/A, 55320 Tekkeköy/Samsun

Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.atasamgrup.com

Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Atasam Tekkeköy Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku