Özel Avcılar Anadolu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Avcılar Anadolu Hastanesi, İstanbul ilimizin Avcılar ilçesinde bulunan Özel Avcılar Anadolu Hastanesi ile ilgili detaylar. Mustafa Kemal Paşa Mh. Kayabaşı Sk. No:1/3 adresinde bulunan Özel Avcılar Anadolu Hastanesi kurumuna 0 (850) 222-5058 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Avcılar Anadolu Hastanesi Hakkında

Anadolu Hastaneleri’nin ilki olan Avcılar Anadolu Hastanesi 1991 senesinde kuruldu. Bölgenin sağlık gereksinimlerini karşılamayı ve bölge halkına kaliteli sağlık hizmeti sunmayı ilke edinen Özel Avcılar Anadolu Hastanesi işinde uzman sağlık kadrosuyla bölgesinde tercih edilen bir marka olmayı hedeflemektedir.

Acil Servis, Poliklinik, Ameliyathane, Doğumhane, Yataklı Hasta Servisi, Yoğun Bakım Ünitesi, Yeni doğan Yoğun Bakım Ünitesi, Laboratuvar ve Radyoloji birimleriyle hem hastalıkların tanısında hem nasıl tedavi edileceğinde hasta ve hasta yakınlarına bilgilendirici hizmet vermek için yola çıkan genç kadromuz hastalıkların önlenmesi ve erken tanısı için eğitim çalışmalarıyla mühim bir görevi de üstlenmiştir.

Hasta ve hasta yakınları, hastanemize adım attığı ilk andan hastanemizden ayrılana kadar geçen sürede güler yüzlü hizmet alarak ailelerinin sıcaklığını hissedecektir.

Özel Avcılar Anadolu Hastanesi Bölümleri

Özel Avcılar Anadolu Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Avcılar Anadolu Hastanesi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Avrupa Hospital Adana Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Avcılar Anadolu Hastanesi Telefon Numarası

Özel Avcılar Anadolu Hastanesi adresi:  0 (850) 222-5058

Özel Avcılar Anadolu Hastanesi Adresi

Özel Avcılar Anadolu Hastanesi adresi:  Mustafa Kemal Paşa Firuzköy Bulvarı, Kayabaşı Sk. No:1/3, 34775 Avcılar/İstanbul

Özel Avcılar Anadolu Hastanesi Web Sitesi

Özel Avcılar Anadolu Hastanesi resmi web sitesi: www.anadoluhastaneleri.com

Özel Avcılar Anadolu Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Avcılar Anadolu Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku