Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi, İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi ile ilgili detaylar. Kayışdağı Cd. No:47 İçerenköy adresinde bulunan Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi kurumuna 0 (216) 574-1000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Hakkında

Özel Avicenna Hospital Ataşehir kurulduğundan bu yana insan sağlığını amaç olarak benimsemiş bir sağlık kuruluşudur. Kaliteli sağlık hizmetlerinden herkesin yararlanması en büyük hedefimizdir.

Avicenna Hastanesi Tek yataklı olan hasta odaları, hemşire yatağında haberleşmeye imkan sağlayan alarm sistemi, merkezi gaz sistemi, hastanın her türlü pozisyonunu kendi kendisine almasını sağlayan hasta yatakları, modern tıbbi cihazları, işinde uzman uzman kadrosu, eğitimli sağlık personeli, tam donanımlı ambulansı, 24 saat faal olarak çalışır acil ekibi erişkin ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri ile siz kıymetli halkımızın hizmetindedir.

Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Bölümleri

Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Telefon Numarası

Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi telefon numarası:  0 (216) 574-1000

Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Adresi

Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi adresi: Küçükbakkalköy, Kayışdağı Cd. no:47, 34750 Ataşehir/İstanbul

Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Web Sitesi

Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi resmi web sitesi: www.avicennaistanbul.com

Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku