Özel Avrupa Hospital İstanbul Telefon Numarası ve Adresi

Özel Avrupa Hospital İstanbul, İstanbul ilimizin Arnavutköy ilçesinde bulunan Özel Avrupa Hospital İstanbul ile ilgili detaylar. Eski Edirne Caddesi No:1338 adresinde bulunan Özel Avrupa Hospital İstanbul kurumuna 0 (212) 597-0830 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Avrupa Hospital İstanbul Hakkında

Ana arterlere basit bir şekilde ulaşılabilen merkezi konumda 750 metrekare toplam arazi üzerinde kurulmuş, 8 katlı toplam 2500 metrekare kapalı alandan oluşan, 20 araçlık kapalı otoparka sahip, merkezi ısıtma ve soğutma sistemleri ile donanmış, kısacası üst düzey bir hastanede olması gerekli tüm fiziki alt yapıya sahip bir kurumdur.

Hastanemiz Arnavutköy ve çevre belde bireylerina güler yüzlü hizmet ile her branşta her türlü sağlık hizmetini sağlamaktadır. Biz bu hastaneyi kurmakla; hem insan sağlığını korumak hem de Arnavutköy beldesini geliştirmek istedik.

Özel Avrupa Hospital İstanbul Bölümleri

Özel Avrupa Hospital İstanbul iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Avrupa Hospital İstanbul, İstanbul ili Arnavutköy ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Avrupa Hospital İstanbul Telefon Numarası

Özel Avrupa Hospital İstanbul telefon numarası:  0 (212) 597-0830

Özel Avrupa Hospital İstanbul Adresi

Özel Avrupa Hospital İstanbul adresi: Arnavutköy Merkez, Eski Edirne Cd. No:1338, 34281 Arnavutköy/İstanbul

Özel Avrupa Hospital İstanbul Web Sitesi

Özel Avrupa Hospital İstanbul resmi web sitesi: www.avrupahospital.com

Özel Avrupa Hospital İstanbul Nasıl Gidilir? Özel Avrupa Hospital İstanbul Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku