Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi, İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunan Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Aksaray Mah. Turgut Özal Millet Cad. No:5 adresinde bulunan Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi kurumuna 0 (212) 633-0000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi Hakkında

Avrupa Göz sizleri alanlarının en iyisi olan göz hekimleri ile bir araya getiriyor. Sizi dinleyen, son teknolojiye sahip cihazlarla sorununuzu araştırarak teşhis koyan hekimlerimiz, gözün 12 ayrı alt branşında, uzmanlaşmış oldukları alanlarda vakaları birlikte tartışarak sizlere en etkin ve doğru tedavi metotları öneriyor.

Tamamen göz ameliyatlarına özel dizayn edilmiş Avrupa Göz ameliyathanelerinde, en ufak göz ameliyatlarından en komplike, retina, kornea nakli, rekonstraktif göz cerrahilerine kadar tüm ameliyatların son teknolojiye sahip cihazlar ile yapılmasına olanak sağlayan eksiksiz cihaz zinciri bulunmaktadır.

Kaliteden ödün vermeden, yalnızca Sosyal Güvenlik Kurulu, Sağlık Bakanlığı ve İl Sağlık Müdürlüklerinin belirlemiş olduğu kaideleri yerine getirerek hassas kurum tanımına da uygun çalışıyoruz. Bu uygunluğumuz sizlerin tercihleri ve teveccühleri ile de taçlandırılmaktadır.

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi Bölümleri

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi, İstanbul ili Fatih ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Gaziemir Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi Telefon Numarası

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi telefon numarası:  0 (212) 633-0000

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi Adresi

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi adresi: Aksaray, Turgut Özal Millet Cd No:5, 34096 Fatih/İstanbul

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi Web Sitesi

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi resmi web sitesi: www.avrupagoz.com.tr

Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Avrupagöz Aksaray Göz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku