Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi, Zonguldak ilimizin Devrek ilçesinde bulunan Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. İsmet Paşa, Fabrika Cami Sk. No:31/1 adresinde bulunan Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (372) 556-0077 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimizde Fresenius ve Braun marka 28+2 adet hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır. Merkezimizdeki tedaviniz için gerekli saf su; ön arıtma sistemiyle birlikte işleyen çift Reverse Osmose Su Arıtma Sistemleri ile üretimi sağlanmaktadır. Son teknolojiyle dizayn edilmiş sistemimizde Endotoksin filtresi de mevcuttur.

Hekimlerimiz aracılığıyla gerekli görülen tüm tahlilleriniz; merkezimizde yapılacaktır. Tahlil sonuçlarınızın gerektirdiği tüm tıbbi tedavi tarafımızdan gerçekleştirilecektir.

Çaycuma, Devrek, Gökçebey, Çaydeğirmeni, Perşembe, Filyos, Saltukova, Kozacağız, Mengen, Yenice bölgelerine merkez ve köylerine servis ve hizmet vermekteyiz. Hastalarımız lüks, klimalı servis araçlarımızla, özel eğitimli şoförlerimiz ve işinde uzman acil tıbbi teknisyenlerimiz ile birlikte evlerinden alınıp diyaliz hizmeti verildikten sonra evlerine bırakılmaktadırlar.

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi, Zonguldak ili Devrek ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (372) 556-0077

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi Adresi:  İsmet Paşa, Fabrika Cami Sk. No:31/1

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.candiyaliz.com.tr

Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Bakacakkadı Can Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku