Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Cevizlik Mah. Kırmızı Şebboy Sok. No:11 adresinde bulunan Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 571-9911 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi Hakkında

1979 senesinde “Sağlığınız Bizim İçin Önemlidir” sloganı ile kurulan Tıp Merkezimiz, gelişen teknolojik cihazlarla donatılarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Sağlıkta güvenirlilik ve kaliteli hizmetin önemi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bu nedenle hasta tatminiyetini ilke edinen hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeli ile sizlere 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyacaktır. Amacımız hastalarımıza hem koruyucu hekimlik hizmetlerini hem de tedavi edici hizmetleri kaliteli ve ekonomik olarak sunmaktır.

Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (212) 571-9911

Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi Adresi

Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi adresi: Cevizlik, 11, Kırmızı Şebboy Sk., 34142 Bakırköy/İstanbul

Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi resmi web sitesi: http://www.uzmanlartipmerkezi.com.tr/

Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Bakırköy Uzmanlar Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku