Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi, Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi ile ilgili detaylar. Paşaalanı Mah. 128. Sok No:11/A adresinde bulunan Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi kurumuna 0 (266) 246-3310 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Hakkında

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi Mart 2009 tarihinde, Balıkesir’in gelişim alanı içinde bulunan Paşaalanı Mahallesinde hizmete girmiştir. Hastane binamız teknolojik altyapı ile donatılmış olup 13200 m2 üzerinde 8000 m2 kapalı 3200 m2 açık otopark alanlı ve 102 yatak kapasitesine sahiptir. Hastanede sahip olunan teknoloji modern çağa uygun olarak kullanılmaktadır. Hastane bunun bunun yanında teknolojiden tıp alanında sonuna kadar yararlanılmasını misyon edinmiş ve bunu başarı ile hayata geçirmiş durumda.

Özel Sevgi Sağlık Hizmetleri A.Ş, Bağ-kur, SSK, Emekli Sandığı(SGK) ile anlaşmalı olarak çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca bir çok özel sigorta ve yurtdışı sigortalarıyla da anlaşması yer alıyor.Balıkesir ve ilçelerinde sağlık hizmeti kriterlerini yeni yatırımlarla üst düzeyye taşımayı amacı olan hastane, uluslar arası standartlarda, kaliteli sağlık hizmeti ve sosyal çözümler üreten bir sağlık merkezi olarak biliniyor. Şehrimizdeki tek, Açık MR Ünitesi, Plazma Kinetik Superpulse Teknolojisi, Lazer Teknolojisi ile yapılan uygulamalar. İnternet Bağlantılı, Televizyonlu, Banyolu özel odalarda 5 yıldızlı otel konforunda hastalara sunulmaktadır.

Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Bölümleri

  Özel Çanakkale Anadolu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi, Balıkesir ili Karesi ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Telefon Numarası

Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi telefon numarası:  0 (266) 246-3310

Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Adresi

Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi adresi: Paşa Alanı Mahallesi, Sokak 11/a, 10030 Paşaalanı/Balıkesir

Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Web Sitesi

Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi resmi web sitesi: www.ozelsevgihastanesi.com

Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Balıkesir Sevgi Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku