Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi ile ilgili detaylar. 1431. Sokak No. 14/C Alsfakat adresinde bulunan Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi kurumuna 0 (232) 463-3499 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi Hakkında

Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi olarak, çağdaş teknolojinin en son ürünü olan cihaz donanımımız ve profesyonel kadromuz ile hastalarımıza hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Görüntüleme Merkezimiz günümüzün en son teknolojisine sahip, en gelişmiş cihazlarla donatılmıştır.

Merkezimiz 1995 yılı Ekim ayında Dr. Fuat Güldal aracılığıyla, halen hizmet vermekte olduğumuz 1420 Sok. 78/A adresinde faaliyete başlamıştır. Faaliyete başladığımız zamanda Ultrasonografi, Röntgen ve Bilgisayarlı Tomografi cihazları bulunmakta olup bu modalitelerle hastalarımıza hizmet vermekteydik. Dr. Vahit Özener 1998 yılı Nisan ayında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Bölümünden ihtisas aldıktan sonra radyoloji uzmanı olarak tam gün görüntüleme merkezimizde çalışmaya başlamıştır. 2006 senesinden ibu yana Dr. Tahir Safa Taktakoglu. 2009 senesinde Dr. Murat Uygur ve Dr. Ali Gemalmaz hekim kadromuza katılmış ve halen merkezimizde görev yapmaktadırlar.

1998 yılı Mayıs ayında şu an kullanımda bulunmayan ilk MR cihazımız, 1999 senesinde da merkezimizin ilk kemik dansitometri cihazları kurulmuş hizmete girmiştir. Ayrıca yine bu tarihlerde merkezimizde mammografi ve endirekt röntgen çalışmalarına da başlanmıştır. Bu yeni modaliteler 1431 Sok. No:14/C’deki yeni adresimizde hizmet vermeye başlamıştır. 2001 senesinde merkezimize 2. MR olarak açık sistem manyetik rezonans görüntüleme sistemi gelmiş ve kurumumuz bu tarihten ibu yana 2 adet MR cihazı ile hastalarına hizmet vermeye başlamıştır.

  Özel Maçka Emar Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Teknolojik gelişmeler ile birlikte 2004 senesinde 1. 5 tesla kapalı sistem MRG tetkik cihazı yine Alsfakattaki merkezimizde hizmete açılmıştır. 2008 yılına kadar merkezimiz 3 adet MR cihazı ile hizmet vermiştir. Şu anda merkezimizde aktif çalışan 1. 5 Tesla kapalı sistem MRG ve Açık MRG cihazı bulunmaktadır. 2008 yılı içinde yine 1431 sokak içinde ayrı bir binada US ve doppler hastalarımızın kabulüne başlanmış olup 2008 yılı sonu, 2009 yılı başında bu merkezimizde 64 kesitli BT ile de ileri görüntüleme teknikleri kullanılarak tanısal hassaslığımızı ve spektromuzu arttırmış bulunmaktayız. 2009 yılı sonbaharında merkezimizde digital röntgen cihazıda hizmete girmiştir.

Alsfakat’taki merkezimiz dışında bunun bunun yanında Buca Devlet Hastanesi, Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi içinde 1. 5 Tesla MR cihazları, Turgutlu Devlet Hastanesi, Ödemiş Devlet Hastanesi ve Menemen Devlet hastanesi içinde açık MR cihazları, Turgutlu Devlet Hastanesi ve Buca Devlet Hastanesinde Tomografi cihazları, Yeşilyurt Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve semt poliklinikleri içinde CR sistemi ve bugün 70 çalışanı ile birlikte İzmir ve bölgesinde geniş radyolojik hizmet sunduğumuzu gururla belirtmekteyiz.

Hedefimiz kendi alanlarında işinde uzman radyoloji uzman kişilerımızla gelişmiş radyolojik cihazlar eşliğinde doğru ve bi hayli hızlı tanıya ulaşıp hasta ve hekimlerimizin tedavi yöntemine katkı sağlamaya çalışmaktayız.

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi telefon numarası:  0 (232) 463-3499

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi Adresi

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi adresi: Mimar Sinan, BARIŞ 1, 1420. Sk. No:78/A, 35260 Konak/İzmir

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi Web Sitesi

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi resmi web sitesi: www.barisgoruntuleme.com

Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Barış Tıbbi Görüntüleme Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku