Özel Bartın Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bartın Diyaliz Merkezi, Bartın ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Bartın Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Gölbucağı Mah. Aladağ Cad. Pelenkoğlu Sit. A-B Blok Zemin Kat adresinde bulunan Özel Bartın Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (378) 227-7390 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bartın Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Bartın Diyaliz Merkezi 2003 yılı Ağustos ayında faaliyete başlamıştır. Böylelikle Bartın-Çaycuma-Filyos halkının Hemodiyalize ulaşma zorlukları tamamen ortadan kalkmıştır. Ağustos 2003 den ibu yana Bartın’da böbrek yetmezliği sebebiyle hemodiyaliz nasıl tedavi edileceği gereken tüm hastalarımız gelişmiş ülkelerin kullandığı cihaz, set, filtre, arıtma sistemleri kullanılarak tedavi edilebilmiştir.

Özel Bartın Diyaliz Merkezinin kurucu ortağı Dr. Şahin Çeçen; İç Hastalıkları uzmanıdır ve 11 senedir hemodiyaliz hususunda çalışmaktadır. Hipertansiyon ve nefroloji hususunda uluslar arası yayınları mevcuttur. Özel Bartın Diyaliz Merkezinin kurucu ortağı Dr. Levent Gülbezer; 18 yıllık hekimdir ve bunun 12 yılını hemodiyaliz hususunda çalışarak geçirmiştir. Özel Bartın Diyaliz Merkezinin Sorumlu Hekimi Dr. İsmail Selamet; İç Hastalıkları uzmanıdır ve 9 senedir hemodiyaliz hususunda çalışmaktadır. Ayrıca her iki doktorumuz Bartın Devlet Hastanesi Hemodiyaliz Ünitesinin de kurucusudur.

Ülkemiz istatistikleri yıllık %10-18 içinde değişen oranlarda böbrek yetmezliği hasta sayısı artışı bildirmektedir. Yani 2006 senesinde 100 olan hasta sayısı, 2007 senesinde 110-118 sayılarına ulaşacak demektir. Biz de 2003 senesinde 6 cihaz ile başladığımız merkezimizde, ilimiz ve bölgemizde gittikçe artan hemodiyaliz tedavi ihtiyacı ışığında bugün 21 cihaza ulaşmış bulunmaktayız.

Özel Bartın Diyaliz Merkezi Randevu

Merkezimizde 4-6-8 saatlik seans seçenekleri uygulanmakta olup, isteğimiz hastalarımızın 8 saatlik gece diyaliz uygulamasından yararlanmalarıdır.

Özel Bartın Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Bartın Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bartın Diyaliz Merkezi, Bartın şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bartın Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Bartın Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Bartın Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Bartın Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (378) 227-7390

Özel Bartın Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Bartın Diyaliz Merkezi Adresi:  Gölbucağı Mah. Aladağ Cad. Pelenkoğlu Sit. A-B Blok Zemin Kat

Özel Bartın Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Bartın Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.bartindiyaliz.com

Özel Bartın Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Bartın Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku