Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi, Bartın ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Kırtepe Mah. Santral Sk. Santral Evleri No:9/A adresinde bulunan Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi kurumuna 0 (378) 228-8080 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi Hakkında

Bartın şehir merkezinde 07/11/2003 tarihinden ibu yana hizmet veren Merkezimiz özel sağlık kuruluşu olmanın sorumluluğu ile yarıtımlarını geliştirmiştir. Bu bilinçle birden çok branşta, halkımıza nitelikli ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmanın öncülüğünü yapmayı görev bilmiş, hasta ve yakınlarının tatminiyetini en iyi biçimde gerçekleştirme ve hizmette sürekli olarak yüksek standartlara erişme arzusuyla sağlıklı bir yaşamı insanlara sunmayı ilke edinmiştir.

Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi, Bartın şehrinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (378) 228-8080

Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi Adresi

Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi adresi: Kırtepe, 168. Cadde No:15, 74100 Bartın Merkez/Bartın

Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.bartinyasamtipmerkezi.com.tr

Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku