Özel Başakşehir Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Başakşehir Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Başakşehir ilçesinde bulunan Özel Başakşehir Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Başakşehir 1. Etap Hürriyet Blv. Sakarya Sk. No.1 adresinde bulunan Özel Başakşehir Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 485-5780 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Başakşehir Tıp Merkezi Hakkında

Merkezimiz 1999 senesinde yeni kurulan o zamanki ismiyle Başakşehir site bölgesinin ilk özel sağlık kuruluşu olarak hizmete açılmıştır. Toplam 14 personeliyle, 24 saat açık ve temel branşlarda olmak üzere büyük bir hastane grubunun semt polikliniği olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu zamanda güvenilirliğinden ödün vermeden bir büyük ihtiyacı gidermiştir.

İlerleyen günlerde çalışan hekimler aracılığıyla kurumsal mülkiyeti 2003 senesinde devralınarak yeni bir solukla ve istekle hizmete devam edilmiştir. Başakşehirimizin büyümesi, İkitelli OSB Sanayi Sitesinin yoğun olarak kullanılmaya başlamasıyla bunun yanı sıra Özel Başakşehir Tıp Merkezi ismiyle kurulmuştur. Merkezimiz büyüyerek, daha farklı ve gelişmiş biçimde faaliyetine devam etmiş, bir çok değişik tıbbi branşı bünyesine eklemiştir.

Yataklı tedavi ve operasyonel işlemler için de 2008 senesinde doğumhane, modern ameliyathaneler ile kurumsal yapı daha da güçlendirilmiş ve bölge insanımızın hizmetine sunulmuştur.

Özel Başakşehir Tıp Merkezi’miz halen uzman hekimlerimiz, eğitimli ve profesyonel tıbbi ekibimiz ile hizmetine devam etmektedir.

Özel Başakşehir Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Başakşehir Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Başakşehir Tıp Merkezi, İstanbul ili Başakşehir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Başakşehir Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Başakşehir Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (212) 485-5780

Özel Başakşehir Tıp Merkezi Adresi

Özel Başakşehir Tıp Merkezi adresi:  Başakşehir, Hürriyet Bulvarı, Emiroğlu Sok No:1, 34480 Başakşehir/İstanbul

Özel Başakşehir Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Başakşehir Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.basaksehirtipmerkezi.com

Özel Başakşehir Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Başakşehir Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku