Özel Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesinde bulunan Özel Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. 6525 Sokak No:93 (Mavişehir Koçtaş Arkası, Carrefour Yanı) adresinde bulunan Özel Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 362-6464 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi Hakkında

Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumları (BASEK) bünyesinde kurulan Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi, Mavişehirde tam donanımlı mustakil binasında hizmet sağlamaktadır. Mavişehir’deki Tıp merkezimizin dışında Mersinli Tıp merkezimiz ve Central Hospital bulunmaktadır. Uzmanlık alanı yalnızca insan sağlığıdır. Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmeti dışında eğitimi, sağlık turizmi ve sağlıklı gıda alanlarında faaliyet göstermektedir.

Misyonumuz toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, sağlık sektöründe iş imkânı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli olarak gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamaktır.

Özel Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Gediz Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi telefon numarsı: 0 (232) 362-6464

Özel Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi Adresi

Özel Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi adresi:  Mavişehir, Flamingo Cd. No:93 D:A, 34550 Karşıyaka/İzmir

Özel Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.batianadolutipmerkezi.com

Özel Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Batı Anadolu Mavişehir Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku