Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Fatih Caddesi No:10 Çınarlı adresinde bulunan Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 477-2222 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi Hakkında

Batı Anadolu Sağlık ve Eğitim Kurumları yeni nesil Sağlık Eğitim organizasyonudur. Uzmanlık alanı yalnızca insan sağlığıdır. Koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmeti dışında, sağlık eğitimi, sağlık Turizmi ve Sağlıklı gıda alanlarında faaliyet göstermektedir.

Sağlık hizmeti veren kurumlar; Batı Anadolu Central Hospital, Batı Anadolu Mersini Cerrahi Tıp Merkezi, Karşıyaka Tıp Merkezi, Bayraklı Görüntüleme Merkezi ve Mobil sağlık hizmetleri Portör tarama ve Batı Anadolu OSGB

Sağlık hizmeti veren kuruluşlarımız SGK ile anlaşmalıdır. Tüm SGK mensuplarına nitelikli ve kaliteli sağlık hizmetini minimum katkı payı ile sağlamaktadır. Sağlık; sevgi, bilgi ve güvenle kazanılır. Teknoloji hizmet değerini, güler yüz ise hasta tatminiyet’ini arttırır. Sizlere sunduğumuz sağlık hizmeti, ülkeler arası bir kurum (URS) aracılığıyla kalite belgesi verilerek her sene denetlenmektedir.

Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi Bölümleri

  Özel İskenderun Gözde Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (232) 477-2222

Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi Adresi

Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi adresi: Stadyum Metro Karşısı, Fatih Cd. NO:10, 35110 Konak/İzmir

Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.batianadolu.com.tr

Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Batı Anadolu Mersinli Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku