Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Şair Eşref Bulvarı 1371 Sokak No:9 Çankaya adresinde bulunan Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (232) 444-2324 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Hakkında

İzmir Çankaya’da 2004 senesinde hizmet vermeye başlayan Batıgöz; göz sağlığı ile ilgili tüm poblemlerinıza 24 saat kesintisiz yanıt vermektedir. Kuruluşunun 8. Yılını kutlayan Batıgöz, sizlere kaliteli sağlık hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır.

1600 m2 kapalı alana sahip Çankaya Merkezimizde 2 ameliyathane, 6 muayene odası, Excimer Lazer ve Intralase ünitesi, tetkik odalar, acil ünitesi ve 8 yatak kapasiteli özel odalar bulunmaktadır.

Ameliyathaneler, Intralase ve Excimer Lazer odasındaki tüm cerrahi işlemler özel bir hava sirkülasyon sistemi olan LaminarAirFlow ile yapılmaktadır.

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Bölümleri

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi telefon numarası:  0 (232) 444-2324 

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Adresi

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi adresi: Çankaya, 1371. Sk. No:9, 35210 Konak/İzmir

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi resmi web sitesi: www.batigoz.com

Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Batıgöz Çankaya Göz Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku