Özel Belek Anadolu Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Belek Anadolu Hastanesi, Antalya ilimizin Serik ilçesinde bulunan Özel Belek Anadolu Hastanesi ile ilgili detaylar. Kadriye Beldesi Akınlar Mah. Alan Cad. adresinde bulunan Özel Belek Anadolu Hastanesi kurumuna 0 (242) 725-5000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Belek Anadolu Hastanesi Hakkında

1997 senesinde Kemer Anadolu Hastanesi’ni açan Anatolia Hospital; 2002 senesinde, o zamana kadar turistik kapasitesi yüksek miktarda olan fakat hastanesi olmayan, 1. basamak tedavilerle hizmet verilmekte olan Belek bölgesine hastane yatırımına karar verilmiştir. Yoğun çalışmalar neticesinde, Belek Anadolu Hastanesi 2003 yılı turizm sezonunda hizmet vermeye başlamıştır.

Belek Anadolu Hastanesi; 36 yataklı lüks odalar (her odada klima, uydu TV, buzdolabı, duş, WC) Tam otomatik yataklar, 2 Ameliyathane tam donanımlı, Yoğun Bakım Ünitesi, Klinik Laboratuvarları, 2 Multislice Bilgisayarlı Tomografi (CT), Gelişmiş Radyoloji Departmanı ile hasta ve çalışanlarına rahat bir ortam sunmayı amaçlamıştır.

Özel Belek Anadolu Hastanesi Bölümleri

Özel Belek Anadolu Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Belek Anadolu Hastanesi, Antalya ili Serik ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Bayındır Hastanesi Kavaklıdere Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Belek Anadolu Hastanesi Telefon Numarası

Özel Belek Anadolu Hastanesi telefon numarası:  0 (242) 725-5000

Özel Belek Anadolu Hastanesi Adresi

Özel Belek Anadolu Hastanesi adresi: Sedir, 725. Sk. No:50, 07010 Muratpaşa/Antalya

Özel Belek Anadolu Hastanesi Web Sitesi

Özel Belek Anadolu Hastanesi resmi web sitesi: anatoliahospital.com

Özel Belek Anadolu Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Belek Anadolu Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku