Özel Bergama Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bergama Diyaliz Merkezi, İzmir ilimizin Bergama ilçesinde bulunan Özel Bergama Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Fatih Mah. İzmir Cad. No:189 adresinde bulunan Özel Bergama Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (232) 633-6363 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bergama Diyaliz Merkezi Hakkında

Bergama Özel Diyaliz Merkezi, uzman ve işinde uzman kadrosu ile hastalarımızın sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmeleri için titiz, özverili bir hizmet vermektedir. Hasta haklarını ön planda tutan; hasta ve ailesine saygılı, güleryüzlü ve şefkatli hizmet anlayışı, gelişmiş teknolojik donanım ile birleştirilerek dünya standartlarında diyaliz hizmeti sağlanmaktadır.

Merkezimiz hafta içi ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 6 günü sabah 07:00′ den akşam 21:00′ e kadar aralıksız hizmet vermektedir.

Özel Bergama Diyaliz Merkezi Randevu

İzmir Manisa Balıkesir ilerinin kavşak noktasında bulunan Bergama ilçesinde bulunan merkezimiz, 3 adet 12 kişilik FORD TRANSİT marka araçları ile yerleşim birimlerinden hasta kabul etmektedir.

Özel Bergama Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Bergama Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bergama Diyaliz Merkezi, İzmir ili Bergama ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır. Gaziantep Oto Kiralama

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bergama Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Bergama Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Bergama Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Bergama Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (232) 633-6363

Özel Bergama Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Bergama Diyaliz Merkezi Adresi:  Fatih Mah. İzmir Cad. No:189

Özel Bergama Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Bergama Diyaliz Merkezi Web Sitesi: bergama.izmirdiyaliz.com

Özel Bergama Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Bergama Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku