Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi, İstanbul ilimizin Beylikdüzü ilçesinde bulunan Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi ile ilgili detaylar. Yakuplu Mahallesi 65. Sokak No:10 Büyükçekmece adresinde bulunan Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi kurumuna 0 (212) 876-5851 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi Hakkında

Yaşam kaliteniz bizimle yükselsin sloganı ile yola çıkılarak, diyaliz merkezi olarak hedeflenen ve en son deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen müstakil binamızda, 50 yatak/cihaz kapasiteli olarak, halen 35+1 yatak/cihaz ile hizmet vermekteyiz.

Konusunda uzman ve işinde uzman doktor kadromuz, işinde uzman ve sertifikalı hemşirelerimiz, teknisyenlerimiz ve diğer destek personelimiz ile kuvvetli bir ekibe sahibiz.

En son teknolojik cihaz ve ekipmanlarla donatılarak, son sistem Reverse-Osmos on-line su sistemi ile desteklenen ünitemizde, hastalarımıza, negatif, hepatit B ve hepatit C durumlarına göre ayrı ayrı geniş ve ferah salonlarda hizmet verilmektedir.

Salonlarımızda, kumandalı elektronik yataklar ve her yatakta LCD ekran televizyonlar 150 kanal uydu sistemi ile net ses ve görüntü hizmeti sunulmaktadır.

Hastalarımızın hizmetine sunulan son model servis araçlarımız ile rahat ve rahat bir seyahat olanağı sağlanmaktadır. Ayrıca yürüyemeyecek durumda olan hastalarımız için evden alıp bırakma hususunda servis hizmetimiz mevcuttur.

Hastalarımızın rutin olarak yapılan aylık kan sayımları, biyokimyasal tetkikleri, akciğer grafileri ile EKG tetkikleri en son teknolojik cihaz ve ekipmanlarla izlenmektedir.

  Eğil İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi Randevu

Bütün kurumlarla anlaşmamız olup hastalarımızdan hiçbir biçimde fark alınmamaktadır.

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi Doktorları

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi Telefon Numarası

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi Telefon Numarası0 (212) 876-5851

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi Adresi

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi Adresi:  Yakuplu Mahallesi 65. Sokak No:10 Büyükçekmece

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi Web Sitesi

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi Web Sitesi: www.kocdiyaliz.com.tr

Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi Nasıl Gidilir? Özel Beylikdüzü Koç Diyaliz merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku