Özel Bilgi Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bilgi Hastanesi, Ankara ilimizin Yenimahalle ilçesinde bulunan Özel Bilgi Hastanesi ile ilgili detaylar. İnönü Mah. 1. Cad. No:87 Batıkent adresinde bulunan Özel Bilgi Hastanesi kurumuna 0 (312) 278-3737 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bilgi Hastanesi Hakkında

Özel Bilgi Hastanesi; Bilgi Sağlık Grubu’nun yatırımları içinde bulunan ve Sincan Ankara’da bulunan Özel Bilgi Tıp Merkezinden sonra 2007 yılı başlarında Batıkent Ankara’da çalışmaya başlayan, “Genel Hastane” statütüsünde bulunan bir hastanedir.

Bilgi Sağlık Grubu, çok ortaklı ve ortaklarının tamamı doktor ve/yahut sağlık sektöründe işinde uzman girişimcilerden oluşan, sağlık sektöründe yaptığı ve yapacağı yatırımlarda kaliteyi ve halkın uygun maliyetler ile sağlık hizmetlerine kolay ulaşımini ilke edinen bir oluşumdur.

Özel Bilgi Hastanesi Bölümleri

Özel Bilgi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bilgi Hastanesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Medical Park Ankara Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bilgi Hastanesi Telefon Numarası

Özel Bilgi Hastanesi telefon numarası:  0 (312) 278-3737

Özel Bilgi Hastanesi Adresi

Özel Bilgi Hastanesi adresi: İnönü, Batı Blv No:99, 06370 Batıkent Yenimahalle/Yenimahalle/Ankara

Özel Bilgi Hastanesi Web Sitesi

Özel Bilgi Hastanesi resmi web sitesi: www.bilgihastanesi.com.tr

Özel Bilgi Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Bilgi Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku