05.12.2021 - Hastane Rehberi Portalı
Hastane Adresleri – Hastane İletişim Numaraları – Hastanebilgisi.com

Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi, Bursa ilimizin Nilüfer ilçesinde bulunan Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Fethiye Mah. Beyaz Sokak No:28 adresinde bulunan Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi kurumuna 0 (224) 241-4747 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi Hakkında

Bursa A.R.T. kendi ufak mucizelerini yaşamayı hayal edenlere yardımcı olmak için Prof. Dr. Osman H. Develioğlu, Prof. Dr. Gürkan Uncu ve Uzm. Histolog-Embriyolog Dr. N. Pınar Çimen aracılığıyla 2010 senesinde kurulmuştur.

Yeni müstakil tüp bebek merkezlerinin açılmasına izin vermeyen 2010 tarihli Üremeye Yardımcı Tedavi Yönetmeliği’nin yayınlanma tarihinden önce yapılmış başvurusu sebebiyle ruhsat alma şansını yakalayabilmiş olan Bursa A.R.T. ilgili yönetmeliğin yayına girmesindan sonra açılmış olan birkaç merkezden biri olma özelliğini taşır. Bu açıdan, Sağlık Bakanlığı aracılığıyla son derece ayrıntılı bir çalışmayla hazırlanmış olan ilgili yönetmeliğe uyum sağlamak zorunluluğu ile, Bursa A.R.T. esastan bir tüp bebek merkezi olarak dizayn edilmiş, inşa edilmiş ve güncel teknolojiye uygun olarak donatılmıştır.

  • Tüp Bebek

Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde tüp bebek merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi Randevu

Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi Bölümleri

Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi Doktorları

Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi Telefon Numarası0 (224) 241-4747

Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi Adresi:  Fethiye Mah. Beyaz Sokak No:28

Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi Web Sitesi: bursaart.com

Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi Yol Tarifi

Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ