Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi, Bursa ilimizin Yıldırım ilçesinde bulunan Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Güllük Mh. Kıbrıs Cd. Gülüm Sk. No:3 Demir Apt. adresinde bulunan Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (224) 369-0444 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi 05.07.2013 tarihinde faaliyetine başlamış olup Bursa Yıldırım ilçesinde hizmet vermektedir. Binamız Arabayatağı metro istasyonuna 50 mt. mesafede olup; Şevket Yılmaz Hastanesine 1 km, Yüksek İhtisas Hastanesine ise 500 mt. mesafededir. Güllük Camii’nin ise tam karşısındadır.

Hasta yataklarının bulunduğu diyaliz salonlarının tamamı açık ve dışarıyı görecek biçimde projelendirilmiştir. Merkezimiz rahat, ferah ve gün ışığına açık bir ortamda diyaliz nasıl tedavi edileceği verilmek üzere kurulmuş olup dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir.

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi olarak profesyonel, hususunda uzman ve bunun yanı sıra bi hayli beğeni alan kadromuzla huzurlu bir ortamda hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak maksadıyla özverili bir biçimde çalışmaktayız. Hastalarımızın takip ve tedavileri sertifikalı, profesyonel ve güler yüzlü hemodiyaliz hekimleri, hemşireler ve personeller aracılığıyla yapılmaktadır.

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (224) 369-0444

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi Adresi:  Güllük Mh. Kıbrıs Cd. Gülüm Sk. No:3 Demir Apt.

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi Web Sitesi: bursayasamdiyaliz.com

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku